משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש''ח
המעיין צעצועים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 08-6719744
בובות האצימלס

בובות האצימלס

בובות האצימלס הן תופעה שבוודאי לא פספסתם בתור הורים .ישנם צעצועים שהפכו להיות קונצנזוס בעולם. בכל חנות כל ילד שנכנס לחנות צעצועים, יכול למצוא את עצמו הולך לאיבוד. הרי בכל פעם שמסתכלים על המדפים אפשר יהיה למצוא צעצוע מדהים. גם באתר של חברת המעיין צעצועים תוכלו למצוא את הבובות הללו. מה גורם לבובות הללו להיות הצעצוע האידיאלי עבור ילדים רבים? אם עדיין לא רכשתם אותן עבור הילד שלכם, שווה לכם להבין את יתרונותיהם. אולי גם אתם בסוף תרכשו בובת האצימלס עבור הילד או הילדה שלכם.

מה הופך את בובות האצימלס לצעצוע האידיאלי?

בכל פעם שאתם רוכשים לילד צעצוע חדש, הוא יודע בדיוק מה יש בו. הוא יכול לראות את הצעצוע עוד לפני הרכישה, ולהחליט שהצעצוע מתאים לו. צעצועי האצימלס מביאות איתם את אלמנט ההפתעה, כזה שמאוד מסקרן ילדים. הרכישה עצמה תהיה רכישה של ביצה שבה מסתתרת אחת מהבובות. העניין הוא שגם אתם ההורים וגם הילדים עצמם לא יודיעם מה נמצא בתוך הבובה. רק אחרי שהבובה תבקע, תוכלו לראות מה מסתתר בה. ילדים רבים סקרנים מאוד לדעת מה קורה בתוך הבובה.

הבובות של האצימלס יעסיקו את הילדים שעות רבות

אתם ההורים מוכרחים להשיג קצת שקט? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הצעצוע הנכון. אם עד עכשיו לא היה לכם מספיק שקט, זה בגלל שלא עשיתם את הבחירה הנכונה. בובות האצימלס מביאות איתן התעסקות של שעות, דבר שיעסיק את הילדים לא מעט. אתם ההורים תוכלו להרוויח את השקט המיוחל, שקט שאולי נראה לכם דמיוני בשלב הזה. זה מה שיעשה את ההבדל בין בחירה נכונה לבחירה לא נכונה.

למדו את הילדים לדאוג לזולת

בובות האצימלס הן לא סתם מעוד בובה רגילה, כמו אלה שכבר יש לילדים שלכם. בשונה מבובות של לול, הבובה הזאת היא בובה אינטראקטיבית, כלומר היא מגיבה למגע. הילדים צריכים לטפל בה על מנת לראות אותה מתפתחת. אם הילדים לא ידאגו לבובה, היא לא תתפתח כמו שהיא הייתה אמורה. על ידי משחק עם הבובה הילדים יכולים להבין את החשיבות לדאוג לזולת. פתאום תוכלו לראות אותם מתייחסים בצורה אחרת לכל האנשים בסביבתם.

בובות האצימלס במחירים מגוונים

באתר המעיין צעצועים תוכלו למצוא אין ספור של בובות מסוג האצימלס. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש את הבובה שמתאימה לתקציב שלכם. אין סיבה שתשלמו ביוקר על בובה שאתם רוצים לרכוש עבור הילד שלכם. לכל הורה יש את התקציב שאותו הוא מוכן להשקיע על רכישת בובה חדשה. אנו סבורים כי גם אם התקציב שלכם יהיה מוגבל, תוכלו למצוא את הבחירה המושלמת.